arrow-btnarrow-downcheckconfigurator-arrowconfigurator-deletedotdownload-filedownloadfacebookfilehearticon-text-1icon-text-2icon-text-3icon-text-4icon-text-5icon-text-6icon-text-7icon-text-8instagramlinkedinlocator-circles-desktoplocator-circleslocator-pinminusopen-arrowpinterestplayplussearchselection-checksubmitticktooltip-openyoutube
b2-architecture-bernard-beer-house-alex-shoots-buildings-04

Bernard návštevnické centrum, Česko

Architektonickým posláním návštěvnického centra Bernard je obohatit zážitek z návštěvy pivovaru a poskytnout útulné prostředí pro odpočinek, místo k posezení s přáteli. Návštěvnické centrum s expozicí, prodejnou a pivnicí vítá místní labužníky z Humpolce a okolních měst, ale i návštěvníky a výletníky ze vzdálenějších koutů republiky a světa.

 

místo: Humpolec, Česko
studio: B² Architecture
foto: Alex shoots buildings

Atmosféra pivnice je klidnější než v předchozích prostorách, což je podpořeno výběrem materiálů. Na stěnách je použita černá cementová stěrka a tmavé závěsy. Jako příčky v tomto případě fungují dekorace z pivních lahví Bernard. Osvětlení střechy zajišťuje především systém stmívatelných led reflektorů. Doplňují je výrazná, ale jednoduchá designová svítidla Bomma’s Tim s měděnými detaily. Na stěnách jsou lokálně umístěny měděné pásy, na které jsou nasměrována nástěnná světla, vytvářející nepřímé teplé, medově zbarvené odlesky. Renovovaný nábytek je součástí celkového konceptu „Old meets New“, kde se nové setkává s historií.

související produkty
Store map

store locator

Naše výrobky najdete v obchodech po celém světě.

najít nejbližší obchod