arrow-btnarrow-downcheckconfigurator-arrowconfigurator-deletedotdownload-filedownloadfacebookfilehearticon-text-1icon-text-2icon-text-3icon-text-4icon-text-5icon-text-6icon-text-7icon-text-8instagramlinkedinlocator-circles-desktoplocator-circleslocator-pinminusopen-arrowpinterestplayplussearchselection-checksubmitticktooltip-openyoutube
lighting constellations

světelné
konstelace

zhmotněte svou kreativní vizi, vytvořte svou vlastní bomma konstelaci

Oslnivé kompozice ručně vyrobených křišťálových svítidel Bomma konstelací umožňují architektům a designerům proměnit interiéry a vdechnout jim jedinečnou atmosféru. Promítněte své nejodvážnější kreativní vize do prostoru – od malých seskupení po monumentální kompozice. Vyberte si z šesti originálních kolekcí: Metamorphosis, Pyrite, Dark & Bright Star, Lens, Soap Mini, Mussels nebo Stellar Dust Podobně jako vzdálené hvězdy na obloze, i tyto zdánlivě malé světelné objekty fascinují okolí samostatně, ještě silněji v seskupení. Bomma konstelace oslní svým impozantním designem a řemeslným zpracováním.

  • vhodné do jakéhokoli interiéru
  • neomezené možnosti uspořádání
  • snadná instalace

V souladu s našimi hlavními hodnotami – originálním designem, vysokou kvalitou a tradičním řemeslem – hrdě představujeme Bomma konstelace. Tento speciální koncept nabízí designérům unikátní možnost barevně modifikovat a kombinovat světelné komponenty našich šesti ručně vyráběných křišťálových kolekcí, a vytvořit tak vlastní jedinečné instalace podle vlastní vize.

Svítidla BOMMA zdobí kanceláře, útulné domácí interiéry i velké komerční prostory. I když nesvítí, slouží jako plastiky, okamžitě rozpoznatelné prvky, které vynikají nad ostatními. Jednotlivé kusy se stávají stavebními kameny pro světelná seskupení, což architektům a interiérovým designérům umožňuje nečekanou svobodu a flexibilitu.

kolekce vhodné pro bomma konstelace
Store map

store locator

Naše výrobky najdete v obchodech po celém světě.

najít nejbližší obchod