arrow-btnarrow-downcheckconfigurator-arrowconfigurator-deletedotdownload-filedownloadfacebookfilehearticon-text-1icon-text-2icon-text-3icon-text-4icon-text-5icon-text-6icon-text-7icon-text-8instagramlinkedinlocator-circles-desktoplocator-circleslocator-pinminusopen-arrowpinterestplayplussearchselection-checksubmitticktooltip-openyoutube
lens_teaser_screenholder (1)

lens

Dokonalá optika ryzího křišťálu

o kolekci

Kolekce Lens vyniká nejen svým designem a prvotřídním materiálem, ale také potenciálem ktvorbě jedinečných světelných konstelací. Základní předdefinované odstíny Lens mohou být navíc díky speciální technice ruční malby rozšířeny o libovolné barevné varianty. Hypnotický design svítidla v kombinaci s delikátním detailem montury zajišťuje, že se kolekce stane výrazným, avšak vrcholně elegantním prvkem interiéru.

světelné

konstelace

od menších kompozic až po obrovské instalace, vybrané kolekce bomma dávají tvůrcům, architektům a designérům svobodu promítat své nejodvážnější vize ve skutečnost a přetrvářet tak interiéry.

Dozvědět se více
závěsná svítidla
nástěnná svítidla
lustry

JAKUB POLLÁG AND VÁCLAV MLYNÁŘ

Václav a Jakub patří k pozoruhodné vlně mladých designérů s mezinárodními zkušenostmi. Oba vystudovali UMPRUM v Praze a Royal College of Art v Londýně. V letech 2011-2020 společně pracovali ve Studiu deFORM a vytvořili některé z nejúspěšnějších kolekcí Bomma. Nyní každý z nich vede své vlastní studio. Od roku 2017 je Václav Mlynář kreativním ředitelem společnosti Bomma.

Store map

store locator

Naše výrobky najdete v obchodech po celém světě.

najít nejbližší obchod