arrow-btnarrow-downcheckconfigurator-arrowconfigurator-deletedotdownload-filedownloadfacebookfilehearticon-text-1icon-text-2icon-text-3icon-text-4icon-text-5icon-text-6icon-text-7icon-text-8instagramlinkedinlocator-circles-desktoplocator-circleslocator-pinminusopen-arrowpinterestplayplussearchselection-checksubmitticktooltip-openyoutube
BOMMA_74

o společnosti

BOMMA proměňuje interiéry ručně vyráběným křišťálovým osvětlením, které v každém prostoru vytváří osobitou náladu – od poutavých centrálních instalací až po měkké ambientní osvětlení. Díky špičkové řemeslné kvalitě a originálním designům svých kolekcí si značka brzy vydobyla pevnou pozici na světovém trhu. Největší výzvou je pro značku BOMMA touha po dokonalosti a překračování limitů, a proto neustále posunuje hranice svého oboru.

osobitý design

Designová svítidla BOMMA působí v každém interiéru výrazným dojmem: jsou jiskrou radosti, hravým dotekem nebo vzrušujícím okamžikem vzbuzujícím respekt, často díky své impozantní velikosti. Tato svítidla si jednoduše žádají pozornost – ve dne i v noci. Inovaci a překračování limitů je možné spatřit v kolekcích osvětlení, které zahrnují netradiční materiály, odvážné barvy a nejmodernější technologie. Naše svítidla dosahují nadčasové hodnoty díky svému designu, který je vždy o krok napřed před současnými trendy.

kolekce svítidel

řemeslo nové úrovně

Společnost se zrodila v historickém českém regionu se staletým sklářským dědictvím. BOMMA tyto sklářské techniky pouze neudržuje, ale povyšuje tradiční řemeslo na sofistikované umění. Naši skláři jsou ti nejlepší z českých talentů. V tomto případě „nejlepší“ znamená talentovaní, zkušení a schopní ručně foukat křišťál monumentálních rozměrů. Všechna křišťálová svítidla BOMMA jsou vyráběna ručně a často nově definují, co je fyzicky a technicky možné.

originální technologie

Sklářství 21. století v sobě spojuje vědu, technologii a řemeslo. Jako progresivní značka BOMMA neustále investuje do nejmodernějších technologií. Její sklárny patří k nejmodernějším zařízením na světě. Vedle osvětlení společnost nadále vyrábí křišťál na zakázku pro mezinárodní luxusní značky a vybraným partnerům dodává speciální předměty, které není možné vyrobit ve vlastní sklárně.

sklárna
bomma designeři

Know-how společnosti BOMMA otevírá dveře designérům, obchodním partnerům i soukromým zákazníkům, kteří jsou neustálou výzvou pro naše technické týmy a řemeslníky. Důraz společnosti BOMMA na moderní design, vynikající kvalitu skla a detaily jí v překvapivě krátké době přinesl řadu ocenění a celosvětové uznání. Nyní se těšíme výjimečnému postavení na trhu a nespočtu zajímavých projektů a spoluprací.

Store map

store locator

Naše výrobky najdete v obchodech po celém světě.

najít nejbližší obchod