arrow-btnarrow-downcheckconfigurator-arrowconfigurator-deletedotdownload-filedownloadfacebookfilehearticon-text-1icon-text-2icon-text-3icon-text-4icon-text-5icon-text-6icon-text-7icon-text-8instagramlinkedinlocator-circles-desktoplocator-circleslocator-pinminusopen-arrowpinterestplayplussearchselection-checksubmitticktooltip-openyoutube
Channel Islands, Bonsai Group, BOMMA lighting5

Privátní vila, Normanské ostrovy

BOMMA uprostřed divoké krajiny

Vydejte se s námi na cestu do moderní vily na území Normanských ostrovů, kterou zdobí souhra velkolepých svítidel BOMMA. Desítky křišťálových kousků poskládaných do podmanivých konstelací pocházející z kolekcí  Soap, Soap mini, Dark&Bright star, Lens či Shibari.

Interiérový design: Bonsai group
Fotograf: Agnès Liberté
Rok: 2023

Při vstupu do domu upoutá pozornost nejen jedinečný prostor moderní architektury, ale i  svým jednoduchým, avšak hypnotickým designem 43 kusů svítidel z kolekce Lens v šedomodré a čiré variantě.

Po průchodu vstupní halou se Vám rozprostře vzdušný prostor, v obývacím pokoji doplněný o 21 kusů čirých a pískovaných svítidel z kolekce Soap, jež dokonale doplňují moderní vzhled interiéru a zároveň neberou pozornost impozantnímu výhledu na krásy drsné krajiny britských ostrovů.

Jídelnu pak podmanivým způsobem doplňuje magická hra odlesků v podání na míru vytvořené instalace 78 kusů z kolekce Soap mini v modro zlaté kombinaci.

Výstupem do druhého patra vás provede impozantní design dokonale vybroušeného souhvězdí. Nekonečný souboj světla a temnoty zde svádí 38 kusů z kolekce Dark&Bright star.

Z velkolepě otevřeného prostoru se po schodišti přenesete do druhého patra, kde vaši pozornost upoutá intimita a tajuplnost. Jistá variabilita kompozice a křehkost křišťálu v kontrastu pevných uzlů. Pro jednoho nevšední svítidlo, pro druhého umělecká instalace.

BOMMA konstelace jsou vhodnou variantou od velkolepých vil až po menší intimní interiéry. Dovolte nám vytvořit konstelaci, která vnese do vašeho interiéru nádech kouzla a luxusu.

Kontaktujte náš tým a my vám rádi vytvoříme kompozici na míru vašemu prostoru.

Store map

store locator

Naše výrobky najdete v obchodech po celém světě.

najít nejbližší obchod