arrow-btnarrow-downcheckconfigurator-arrowconfigurator-deletedotdownload-filedownloadfacebookfilehearticon-text-1icon-text-2icon-text-3icon-text-4icon-text-5icon-text-6icon-text-7icon-text-8instagramlinkedinlocator-circles-desktoplocator-circleslocator-pinminusopen-arrowpinterestplayplussearchselection-checksubmitticktooltip-openyoutube
Bomma-Cover-Photo-Shibari-Collection

shibari

Tajná řeč provazů a uzlů

o kolekci

Tato rafinovaná kolekce ručně foukaného křišťálového osvětlení uvězněného v pevné síti uzlů vytváří variabilní kompozice, které bezpečně upoutají i vaši pozornost. Díky odvážné estetice může být Shibari právem považováno za umělecký objekt, ať už jako solitér nebo jako seskupení připomínající sochařské dílo.

závěsná svítidla

Kateřina Handlová

Kateřina Handlová je absolventkou VŠUP v Praze. Ve své tvorbě kombinuje sklo s nejrůznějšími materiály, jako jsou například kůže, provazy nebo porcelán, a vytváří tak jedinečné objekty, v nichž se zrcadlí její osobní zkušenosti stejně jako fascinace světem Haute Couture. Kateřina ctí řemeslo a klade důraz na detail; sklo si oblíbila pro jeho jedinečný charakter, možnosti i výzvy. Svým originálním přístupem se bezesporu řadí mezi největší naděje současného českého sklářství.

Store map

store locator

Naše výrobky najdete v obchodech po celém světě.

najít nejbližší obchod