arrow-btnarrow-downcheckconfigurator-arrowconfigurator-deletedotdownload-filedownloadfacebookfilehearticon-text-1icon-text-2icon-text-3icon-text-4icon-text-5icon-text-6icon-text-7icon-text-8instagramlinkedinlocator-circles-desktoplocator-circleslocator-pinminusopen-arrowpinterestplayplussearchselection-checksubmitticktooltip-openyoutube
Bomma-Cover-Photo-Shibari-Collection

shibari

Tajná řeč provazů a uzlů

o kolekci

Tato rafinovaná kolekce ručně foukaného křišťálového osvětlení uvězněného v pevné síti uzlů vytváří variabilní kompozice, které bezpečně upoutají i vaši pozornost. Díky odvážné estetice může být Shibari právem považováno za umělecký objekt, ať už jako solitér nebo jako seskupení připomínající sochařské dílo.

produkty
Bomma_katerina_handlova_ph_Jan_Zima2

Kateřina Handlová

Kateřina Handlová je absolventkou VŠUP v Praze. Ve své tvorbě kombinuje sklo s nejrůznějšími materiály, jako jsou například kůže, provazy nebo porcelán, a vytváří tak jedinečné objekty, v nichž se zrcadlí její osobní zkušenosti stejně jako fascinace světem Haute Couture. Kateřina ctí řemeslo a klade důraz na detail; sklo si oblíbila pro jeho jedinečný charakter, možnosti i výzvy. Svým originálním přístupem se bezesporu řadí mezi největší naděje současného českého sklářství.

Store map

store locator

Naše výrobky najdete v obchodech po celém světě.

najít nejbližší obchod