konstelace

světelné konstelace

zhmotněte svou kreativní vizi, vytvořte svou vlastní bomma konstelaci

Oslnivé kompozice ručně vyrobených křišťálových svítidel Bomma konstelací umožňují architektům a designerům proměnit interiéry a vdechnout jim jedinečnou atmosféru. Promítněte své nejodvážnější kreativní vize do prostoru – od malých seskupení po monumentální kompozice. Vyberte si z pěti originálních kolekcí: Metamorphosis, PyriteDark & Bright Star, Lens nebo Soap Mini. Podobně jako vzdálené hvězdy na obloze, i tyto zdánlivě malé světelné objekty fascinují okolí samostatně, ještě silněji v seskupení. Bomma konstelace oslní svým impozantním designem a řemeslným zpracováním.

V souladu s našimi hlavními hodnotami - originálním designem, vysokou kvalitou a tradičním řemeslem - hrdě představujeme Bomma konstelace. Tento speciální koncept nabízí designérům unikátní možnost barevně modifikovat a kombinovat světelné komponenty našich pěti ručně výráběných křišťálových kolekcí, a vytvořit tak vlastní jedinečné instalace podle vlastní vize.


pyrite

Sošné struktury minerálů a perfektně hladký povrch nerostů patří mezi vzácné poklady samotného nitra země, které teprve při setkání se světelným zdrojem odhalí svá optická kouzla. Inspirací ke vzniku kolekce Pyrite byl zlatavý ohnivý kámen ve tvaru dokonalé krychle, stříbrná varianta svítidla pak odráží inspiraci v krystalu soli. Foukáním žhavé organické hmoty do chladné exaktní formy vzniká pod rukama sklářů jedinečné svítidlo elementárních, avšak dokonalých tvarů. Lesklý povrch ručně foukané křišťálové kostky objímá ze třech stran leštěný kovový komponent ve stříbrném nebo zlatém provedení. Kolekce Pyrite vyniká nejen výjimečným designem a prvotřídním materiálem, ale také svou kombinovatelností a přímo vybízí k tvorbě jedinečných světelných konstelací. 

Objevte více o kolekci Pyrite a jejích standardních hromadných baldachýnech.

ke stažení
Pyrite Collection Interior Visualization
Pyrite Collection Chandelier Detail

Dark & bright star

Světelný zdroj umístěný ve středu ručně foukaného objektu obklopuje dokonale vybroušená křišťálová hvězda. Dark & Bright Star je působivá jako solitér, o to mocnější v rámci souhvězdí. 
Objevte více o kolekci Dark & Bright Star a jejích standardních hromadných baldachýnech.

ke stažení
dark and bright star lighting

Soap mini

Měňavé barvy, průhlednost a proměnlivost tvarů – právě tyto vlastnosti mýdlových bublin inspirovaly kolekci Soap. Každý kus je ručně foukaný bez použití formy a následně ručně tvarovaný, a tak zcela originální svým tvarem i barvou.
Objevte více o kolekci Soap mini a jejích standardních hromadných baldachýnech.

ke stažení

Lens

Dvě čočky harmonicky svírají svůj vnitřní zdroj a tón po tónu rozehrávají velkolepou světelnou symfonii. Hypnotický design kolekce Lens přímo volá po jedinečných kompozicích. Díky speciální technice ručního barvení jsme schopni kolekci Lens vyrobit v jakémkoliv odstínu přesně podle Vašeho přání.
Objevte více o kolekci Lens a jejích standardních hromadných baldachýnech.

ke stažení
Bomma Constellation Lens Chandelier Interior
Bomma Constellation Lens Chandelier Detail

Metamorphosis

Bomma a Rückl společně představují novou kolekci křišťálových svítidel Metamorphosis od Ronyho Plesla. Kolekci, která spojuje to nejlepší z obou těchto sesterských sklářských značek - dechberoucí umění ručního brusu mistrů brusičů z Rücklu s dokonalým technickým řešením a principem světelných konstelací, tolik charakteristickými pro Bommu.
Objevte více o kolekci Metamorphosis a jejích standardních hromadných baldachýnech.

 

ke stažení

Metamorphosis collection
Metamorphosis collection

store locator

najít nejbližší obchod

sledujte nás

0 položek ve vašem výběru