arrow-btnarrow-downcheckconfigurator-arrowconfigurator-deletedotdownload-filedownloadfacebookfilehearticon-text-1icon-text-2icon-text-3icon-text-4icon-text-5icon-text-6icon-text-7icon-text-8instagramlinkedinlocator-circles-desktoplocator-circleslocator-pinminusopen-arrowpinterestplayplussearchselection-checksubmitticktooltip-openyoutube
metamorphosis_bomma_ruckl_detail

metamorphosis

Zářící šperk interiéru

o kolekci

Metamorfóza jako proměna jedné formy ve druhou. Metamorfóza jako proměna křišťálu v úchvatný zářící šperk interiéru. Variabilní šperk umožňující vytvoření své vlastní kompozice, který je dokonalý ve svém řemeslném, technickém i estetickém zpracování. Jemný geometrický brus na ručně foukaném křišťálu ještě více umocňuje prožitek z vnitřního světelného zdroje, jenž vyniká v barvách amber, čiré nebo kouřové. Podobně jako vzdálené hvězdy na obloze, i tyto zdánlivě malé světelné objekty fascinují okolí samostatně, ještě silněji v seskupení.

Bomma a Rückl společně představili novou kolekci křišťálových svítidel Metamorphosis od Ronyho Plesla. Kolekci, která spojuje to nejlepší z obou těchto sesterských sklářských značek – dechberoucí umění ručního brusu mistrů brusičů z Rücklu s dokonalým technickým řešením a principem světelných konstelací, tolik charakteristickými pro Bommu.

světelné

konstelace

od menších kompozic až po obrovské instalace, vybrané kolekce bomma dávají tvůrcům, architektům a designérům svobodu promítat své nejodvážnější vize ve skutečnost a přetrvářet tak interiéry.

Dozvědět se více
zavěsná svítidla malá
zavěsná svítidla velká
nástenná svítidla
lustry

Rony Plesl

“Kolekce svítidel METAMORPHOSIS byla vytvořena ve spolupráci se sklárnou Rückl. Tvarosloví, barvy a především ručně broušený dekor nesou znaky nejikoničtějších váz této značky. Preciznost, ostrost a geometrie každého jednotlivého výbrusu je v kombinaci se světlem výjimečným zážitkem. Každý jednotlivý prvek je již sám o sobě unikátním soliterem, jakýmsi plodem stromu, který si vychutnáme v jakékoliv kompozici. Bomma Constellation by Rückl se tak stává skutečným unikátem ve světě svítidel,” popisuje autor kolekce Rony Plesl.

Store map

store locator

Naše výrobky najdete v obchodech po celém světě.

najít nejbližší obchod