arrow-btnarrow-downcheckconfigurator-arrowconfigurator-deletedotdownload-filedownloadfacebookfilehearticon-text-1icon-text-2icon-text-3icon-text-4icon-text-5icon-text-6icon-text-7icon-text-8instagramlinkedinlocator-circles-desktoplocator-circleslocator-pinminusopen-arrowpinterestplayplussearchselection-checksubmitticktooltip-openyoutube
Bomma_Mussels_cluster_12_pcs_clear_ph_Ulehla_location_Kunsthalle_jpg

Kunsthalle Praha, Česká Republika

Fotografie k nové kolekci vznikaly v prostorách Kunsthalle Praha. “Hledali jsme inspirativní prostředí s čistou moderní architekturou, které bude přizpůsobitelné a zároveň dokonale podtrhne naši novou kolekci. Fotografie navazují na poslední sérii fotografií, které vznikaly v jiných architektonicky významných stavbách Česka. říká Aneta Hoffmannová, marketingová ředitelka Bomma 

Kunsthalle Praha je nové místo pro umění na kulturní mapě Prahy. Kunsthalle Praha získala Národní cenu za architekturu a Grand Prix Obce architektů za rok 2022.

Rok: 2022
Foto: Radek Úlehla
Lokace: Prague, Kunsthalle Praha
Produktový design: Václav Mlynář
Video: Jan Ruttner
Set design: Petr Imramovský
Světlo: Robin Skotnicki

Další kolekce focená v prostorách Kunsthalle Praha byla Metamorphosis – zářící šperk interiéru. Jemný geometrický brus na ručně foukaném křišťálu ještě více umocňuje prožitek z vnitřního světelného zdroje, jenž vyniká v barvách amber, čiré nebo kouřové. Podobně jako vzdálené hvězdy na obloze, i tyto zdánlivě malé světelné objekty fascinují okolí samostatně, ještě silněji v seskupení.

světelné

konstelace

od menších kompozic až po obrovské instalace, vybrané kolekce bomma dávají tvůrcům, architektům a designérům svobodu promítat své nejodvážnější vize ve skutečnost a přetrvářet tak interiéry.

Dozvědět se více
související produkty
Store map

store locator

Naše výrobky najdete v obchodech po celém světě.

najít nejbližší obchod