arrow-btnarrow-downcheckconfigurator-arrowconfigurator-deletedotdownload-filedownloadfacebookfilehearticon-text-1icon-text-2icon-text-3icon-text-4icon-text-5icon-text-6icon-text-7icon-text-8instagramlinkedinlocator-circles-desktoplocator-circleslocator-pinminusopen-arrowpinterestplayplussearchselection-checksubmitticktooltip-openyoutube
BOMMA Euroluce 23 Salone del mobile

Salone del mobile
Euroluce 2023

Stánek BOMMA, který vytvořilo Studio Salaris, zval návštěvníky k prozkoumání krásy sochařského křišťálového osvětlení v nádherných interiérech. BOMMA představila čtyři nové kolekce osvětlení Ama, Buoy, Divina a speciální edici produktu DeCastelli X Pyrite a na ploše 250 m2 předvedla stávající kolekce osvětlení.

Rok: 2023
Lokace: Itálie, Milan
Interiérový design: Studio Salaris a Václav Mlynář
Foto: Igor Zacharov

Exhibiční prostor na Euroluce byl rozdělen do několika různých částí ukazující variabilitu využití BOMMA svítidel. Těžištěm prostoru byla impozantní instalace sestávající z 300 křišťálových kusů, jež zaujala návštěvníky svou monumentalitou, která otevírá brány do světa fantazie.  

Menší místnosti po obvodu naopak prezentovaly svítidla v rozmanitých typech interiérů. Pomocí výrazných barev a dramatického osvětlení vytvářejí jednotlivé skupiny místností v kombinaci se světly a nábytkem dojem scénografického designu. Studio Salaris vyvinulo koncept tak, aby si návštěvníci veletrhu mohli vyzkoušet škálu možností, jakou svítidla BOMMA nabízejí.

 

„Architektura expozice je na první pohled jednoduchá a geometrická, téměř minimalistická,“ popisuje koncept Studio Salaris, „uvnitř se naopak rozehrává úplně jiný svět, který návštěvníci postupně objevují. Jednotlivé vnitřní prostory se organicky prolínají a generují množství průhledů, které vždy sofistikovaně rámují produkty.“ 

Rádi bychom poděkovali všem našim partnerům, spolupracovníkům, prodejcům, designérům, architektům a návštěvníkům za to, že navštívili náš stánek, podpořili nás a učinili tento veletrh Euroluce výjimečným.

související produkty
Store map

store locator

Naše výrobky najdete v obchodech po celém světě.

najít nejbližší obchod