arrow-btnarrow-downcheckconfigurator-arrowconfigurator-deletedotdownload-filedownloadfacebookfilehearticon-text-1icon-text-2icon-text-3icon-text-4icon-text-5icon-text-6icon-text-7icon-text-8instagramlinkedinlocator-circles-desktoplocator-circleslocator-pinminusopen-arrowpinterestplayplussearchselection-checksubmitticktooltip-openyoutube
BOMMA_Stellar_dust_lighting_collection_white

Stellar Dust

Kosmická tapisérie nesoucí světlo prostorem

o kolekci

Osvětlení hvězdného prachu se skládá z nesčetných skvrn, které jako by se vznášely v prostoru. Optické iluze i pozoruhodné účinky těchto křišťálových komponentů dokonale doplňují moderní interiéry. Křišťálově čistá barva a univerzální kulatý tvar mu dodávají na univerzálnosti.

Tuto kolekci původně navrhli pro pražskou J&T Banku architekti CMC Architects a designéři Václav Mlynář a Jakub Pollág. Úspěch této instalace vedl k zařazení tohoto designu do standardní výroby a jeho uvedení mezi BOMMA Constellations..

Stellar_dust_vyroba_01

inspirace

Václav Mlynář, kreativní ředitel BOMMA, se v tomto případě ujal i role designéra. „Každý komponent Stellar Dust je jedinečný,“ vysvětluje, „je ručně foukaný a následně dekorován přesnými brusy pomocí sklářských brousících strojů vyvinutými přímo společností Bomma. Podle tato kolekce dokonale kombinuje nejlepší aspekty expertního řemeslného umění a moderních technologií.“ 

Tak jako u všech kolekcí BOMMA Constellations, i zde kouzlo spočívá ve vytváření vlastních kompozic s křišťálovými komponenty, které jsou založeny na matematicky přesné struktuře, ale vytvářejí plynulý organický efekt. To umožňuje architektům a designérům dodat specifickou eleganci malým i velkým prostorům pomocí plujících oblaků Stellar Dust.  

závěsná svítidla
nástěnná svítidla
lustry
Store map

store locator

Naše výrobky najdete v obchodech po celém světě.

najít nejbližší obchod