arrow-btnarrow-downcheckconfigurator-arrowconfigurator-deletedotdownload-filedownloadfacebookfilehearticon-text-1icon-text-2icon-text-3icon-text-4icon-text-5icon-text-6icon-text-7icon-text-8instagramlinkedinlocator-circles-desktoplocator-circleslocator-pinminusopen-arrowpinterestplayplussearchselection-checksubmitticktooltip-openyoutube
Bomma-Cover-Photo-Blimp-Collection

blimp

Monumentální lehkost světla

o kolekci

Blimp je největší svítidlo, které naši mistři skláři dokáží ručně vytvořit. Foukáním do kovové formy tak vzniká půvabný velikán, který předkládá svědectví o lidském důmyslu a prvotřídním řemesle. Ačkoliv je svítidlo dominantním prvkem interiéru, včirém provedení působí lehce a vzdušně. Jeho medově zlatá varianta pak naplňuje interiér příjemným ambientním světlem. Kolekce Blimp je výsledkem vůbec první zahraniční spolupráce značkyBomma a pro tým švýcarských designérů, kteří za návrhem stojí, pak také první zkušenost se sklem. Úspěch této oboustranné premiéry rozhodně předčil všechna očekávání.

závěsná svítidla malá
závěsná svítidla střední
závěsná svítidla velká
podlahová svítidla

Big-Game

BIG-GAME tvoří Augustin Scott de Martinville, Grégoire Jeanmonod a Elric Petit. Designérská trojice své práce popisuje jako jednoduché, funkční a optimistické. Tvorba BIG-GAME je velmi přístupná, okouzlující a především užitečná. Studio za ni obdrželo řadu ocenění včetně Swiss Design Award, iF design award, Wallpaper Design Award, Good Design Award, Hublot Design Award a Design Preis Schweiz. Předměty z dílny BIG-GAME jsou také zařazeny v Museum fur Gestaltung, v Musée du Grand-Hornu, v Centre Georges Pompidou a v MoMA.

Store map

store locator

Naše výrobky najdete v obchodech po celém světě.

najít nejbližší obchod