arrow-btnarrow-downcheckconfigurator-arrowconfigurator-deletedotdownload-filedownloadfacebookfilehearticon-text-1icon-text-2icon-text-3icon-text-4icon-text-5icon-text-6icon-text-7icon-text-8instagramlinkedinlocator-circles-desktoplocator-circleslocator-pinminusopen-arrowpinterestplayplussearchselection-checksubmitticktooltip-openyoutube
bomma-Cover-Photo-Disc-Collection

disc

Návštěva z neznáma

o kolekci

Minimalistický design kolekce Discspojuje kov s tím nejkvalitnějším křišťálem, který mistři skláři tvarují ručním foukáním do dřevěné formy k naprosté dokonalosti. Přívětivě známý tvar svítidla včirém, stříbrném nebo měděném provedení dodá silný estetický charakter každému interiéru. Metalické odlesky dodávají světelnému objektu novou perspektivu a posouvají představu o možnostech skla na novou úroveň.

závěsná svítidla

Olgoj Chorchoj

Studio bylo založeno v roce 1990 během workshopu Vitra Design Musea vedeného Denisem Santachiarou. Michal Froňek a Jan Němeček, v té době spolužáci na VŠUP v Praze, vyrazili na workshop do Švýcarska společně autem, čímž započala jejich spolupráce trvající již po čtvrt století. Doménou tohoto dua je především průmyslový design, interiéry a rekonstrukce historických i industriálních budov. V současné době společně vedou ateliér designu na VŠUP v Praze, kde, jakožto profesoři, ovlivňují a inspirují další generace českých talentů. Patří k ambasadorům českého designu na celém světě; jejich dílo je zastoupeno ve sbírkách Metropolitního muzea v New Yorku i v dalších prestižních muzeích a galeriích.

Store map

store locator

Naše výrobky najdete v obchodech po celém světě.

najít nejbližší obchod