arrow-btnarrow-downcheckconfigurator-arrowconfigurator-deletedotdownload-filedownloadfacebookfilehearticon-text-1icon-text-2icon-text-3icon-text-4icon-text-5icon-text-6icon-text-7icon-text-8instagramlinkedinlocator-circles-desktoplocator-circleslocator-pinminusopen-arrowpinterestplayplussearchselection-checksubmitticktooltip-openyoutube
Shibari_pendant_lighting_bomma_catalogue_2021_crystal_lighting

bomma katalog, česká republika

BOMMA představuje nový katalog pro rok 2021 a spolu s ním i sérii působivých fotografií a videí. Křišťálová ručně foukaná svítidla ozdobila prostory dvou významných staveb v České Republice – nově zrekonstruovaného funkcionalistického památníku Tomáše Bati ve Zlíně a kostelu blahoslavené Marie Restituty v Brně. BOMMA tímto navazuje na svůj první katalog, který byl nafocen v prostorách Velvyslanectví ČR v Berlíně, architektonicky cenné brutalistní budovy navržené manželi Machoninovými.

Pro tvorbu nového vizuálu oslovila BOMMA špičku současné české filmové scény režiséra Luboše Rezlera a talentovaného kameramana Filipa Marka, který je také autorem fotografií. Skrze krátká videa a snové fotografie zachycují silnou emoci, kterou křišťálová svítidla architektonicky významným budovám propůjčují.

Režisér: Luboš Rezler
DOP: Filip Marek
Foto: Filip Marek
Produkční společnost: Stink Films – Prague
Produkční design: Top Services – Tomáš Bukáček/Vojtěch Kálecký
Producent: Janek Palovský
Produkční manažer: Adam Rygl
Rok: 2021
Lokace: Památník Tomáše Baťi ve Zlíně, Kostel blahoslavené Marie Restituty v Brně
související produkty
Store map

store locator

Naše výrobky najdete v obchodech po celém světě.

najít nejbližší obchod