arrow-btnarrow-downcheckconfigurator-arrowconfigurator-deletedotdownload-filedownloadfacebookfilehearticon-text-1icon-text-2icon-text-3icon-text-4icon-text-5icon-text-6icon-text-7icon-text-8instagramlinkedinlocator-circles-desktoplocator-circleslocator-pinminusopen-arrowpinterestplayplussearchselection-checksubmitticktooltip-openyoutube
Bomma-Cover-Photo-Lantern-Collection

lantern

Sklo s duší papíru

o kolekci

Přestože Lantern působí minimalisticky, jeho elegantní design akcentuje vrcholné spojení tradičních sklářských principů, špičkové kvality a dokonalých detailů. Světelné objekty v základní čiré barvě lze jednoduše kombinovat a utvářet až geometrická seskupení. Lanter ve smoke variantě pak vytvoří v interiéru přívětivou ambientní atmosféru.

závěsná svítidla
stolní svítidla
lustry

Plecháč & Wielgus

Jan Plecháč na sebe poprvé upozornil prezentací své diplomové práce na milánském Salone Satellite v roce 2011, následně získal Elle Décor Internatonal Award a byl oceněn jako objev roku na Czech Grand Design Awards. S Henrym Wielgusem se seznámili již během studií na pražské VŠUP a v roce 2012 založili vlastní studio. Pro jejich tvorbu je typické balancování na hraně mezi uměním, architekturou a designem. Mezi jejich klienty patří například Rossana Orlandi Gallery v Miláně, londýnská Mint Gallery, Luminaire, Lasvit, Cappellini nebo Menu.

Store map

store locator

Naše výrobky najdete v obchodech po celém světě.

najít nejbližší obchod