arrow-btnarrow-downcheckconfigurator-arrowconfigurator-deletedotdownload-filedownloadfacebookfilehearticon-text-1icon-text-2icon-text-3icon-text-4icon-text-5icon-text-6icon-text-7icon-text-8instagramlinkedinlocator-circles-desktoplocator-circleslocator-pinminusopen-arrowpinterestplayplussearchselection-checksubmitticktooltip-openyoutube
bomma_milano_cover

bomma na Milan design week 2022

Společnost BOMMA představila ve společnosti MOHD Officina Milano jedinečnou světelnou instalaci 150 čoček ve speciální barvě na míru. Kreativní koncept prostoru vytvořilo studio Pepe. Tato instalace je dokonalým příkladem toho, jak se BOMMA Constellation hodí do jakéhokoli typu interiéru, od menších kompozic až po neomezené konstelace. Ideální pro veřejné i soukromé prostředí. Promítněte do prostoru svou nejodvážnější tvůrčí vizi a navrhněte si vlastní seskupení svítidel BOMMA.

o světelné instalaci Midsummer night

Křišťálové mraky vznášející se nad zemí doplňují industriální interiér a vnášejí do tohoto prostoru emoce. Celý prostor evokuje interiérový design s přírodními prvky. Oslavuje přírodu a léto v celé jeho kráse. Přijďte prozkoumat letní noc uprostřed rozkvetlé louky, kde hlavní roli hraje světlo a barvy.

Kateřina Handlová

Kateřina Handlová

Kateřina je autorkou této světelné instalace. Díky svým zkušenostem v oblasti světelného designu je Kateřina schopna navrhnout světelné konstelace pro jakýkoli typ prostoru.

archiproducts showroom

Další kolekce křišťálového osvětlení BOMMA si můžete prohlédnout v showroomu Archiproducts v rámci speciální interiérové sady Studio Salaris. Přijďte si osobně prohlédnout kolekce Pebbles, Phenomena a Umbra a naši nejnovější kolekci Pyrite Small. Tato nová velikost se bude elegantně hodit do kompaktních i menších interiérů a dále obohatí již tak působivé světelné instalace. Instalace bude k dispozici po dobu jednoho roku.

přijďte se podívat na osvětlení bomma v Miláně

Mohd Officina Milano
Via Mauro Macchi 82,
20124 Milano

Archiproducts showroom
Via Tortona 31,
20124 Milano
Store map

store locator

Naše výrobky najdete v obchodech po celém světě.

najít nejbližší obchod