arrow-btnarrow-downcheckconfigurator-arrowconfigurator-deletedotdownload-filedownloadfacebookfilehearticon-text-1icon-text-2icon-text-3icon-text-4icon-text-5icon-text-6icon-text-7icon-text-8instagramlinkedinlocator-circles-desktoplocator-circleslocator-pinminusopen-arrowpinterestplayplussearchselection-checksubmitticktooltip-openyoutube
bomma_umbra_collection_01

umbra

Není stínu bez světla

o kolekci

Metalický talíř představuje dokonale eliptický stín křišťálové koule a odráží v sobě rafinovanou barevnost ručně foukaného skleněného objektu. Právě tradiční sklářské postupy ruční výroby zajišťují, že je každý kus kolekce naprostým originálem. Díky kombinaci dokonalých detailů, elementárního tvaru a delikátní pastelové barevnosti se svítidla Umbra stávají skutečným šperkem interiéru.

závěsná svítidla
stolní svítidla
lustry

DECHEM Studio

DECHEM Studio bylo založeno v Praze v roce 2012 Michaelou Tomiškovou a Jakubem Janďourkem. Poprvé se potkali na sklářské škole v Novém Boru, kde se oba zamilovali do tohoto nejstaršího umělého materiálu v historii lidstva. Zatímco Michaela pokračovala ve studiu produktového designu na VŠUP v Praze, a poté pracovala pro několik uznávaných designérských studií, Jakub pokračoval ve zdokonalování svých dovedností v oboru osvětlení, zpracování skla, technologie a výroby. Od té doby, kdy založili DECHEM Studio, se zaměřují na design produktů. Vždy věnují zvláštní pozornost sklu, tradičním českým řemeslným technikám a překvapivé souvislosti jejích různých forem.

Store map

store locator

Naše výrobky najdete v obchodech po celém světě.

najít nejbližší obchod