arrow-btnarrow-downcheckconfigurator-arrowconfigurator-deletedotdownload-filedownloadfacebookfilehearticon-text-1icon-text-2icon-text-3icon-text-4icon-text-5icon-text-6icon-text-7icon-text-8instagramlinkedinlocator-circles-desktoplocator-circleslocator-pinminusopen-arrowpinterestplayplussearchselection-checksubmitticktooltip-openyoutube
Bomma-pyrite-collection-handmade-crystal-lighting

DECHEM
studio

DECHEM studio

Studio DECHEM založili v roce 2012 v Praze Michaela Tomišková a Jakub Jandourek. Poprvé se setkali na sklářské škole v Novém Boru, kde se oba zamilovali do nejstaršího syntetického materiálu v dějinách lidstva. Zatímco Michaela pokračovala ve studiu produktového designu na pražské AAAD a později pracovala pro několik uznávaných designérských studií, Jakub se nadále zdokonaloval v oboru osvětlení a specializoval se na zpracování, technologii a výrobu skla. Od založení studia DECHEM se zaměřuje na produktový design a zvláštní pozornost věnuje sklu.

Barevné gradienty jsou pro naše kolekce typické. Je to technologie, kterou používáme pro naše vázy a svítidla. Díky ručnímu foukání je každý barevný gradient trochu jiný, takže každý kus je skutečný originál.

Michaela Tomišková, DECHEM Studio

Tradiční sklářské techniky společnosti BOMMA zajišťují, že každý kus z kolekcí DECHEM je kombinací dokonalých detailů, elementárních tvarů a jemných pastelových barev. DECHEM studio designovalo pro značku BOMMA několik kolekcí, jako například  Pyrite, Phenomena, Umbra, Dark&Bright star a Divina.

phenomena

Pomíjivý obraz věčnosti 

dozvědět se více

pyrite

Ohnivý kámen z nitra země 

dozvědět se více

umbra

Není stínu bez světla 

dozvědět se více

dark&bright star

Nekonečný souboj světla a temnoty 

dozvědět se více
Bomma_02032023_160_retJP01

divina

Lehký dotek božství, proměněný ve výrazné barvy

Store map

store locator

Naše výrobky najdete v obchodech po celém světě.

najít nejbližší obchod