arrow-btnarrow-downcheckconfigurator-arrowconfigurator-deletedotdownload-filedownloadfacebookfilehearticon-text-1icon-text-2icon-text-3icon-text-4icon-text-5icon-text-6icon-text-7icon-text-8instagramlinkedinlocator-circles-desktoplocator-circleslocator-pinminusopen-arrowpinterestplayplussearchselection-checksubmitticktooltip-openyoutube
BOMMA Atelier_Lejaan2

Vánoční pop-up Lejaan v BOMMA Atelieru

Vánoční Lejaan pop-up v BOMMA Atelieru

Česká značka prémiového ložního prádla si pro letošní vánoční pop-up zvolila BOMMA Ateliér. Přijďte se naladit na vánoční atmosféru v kouzelném prostředí kubistického Domu Diamant ve Spálené ulici. V noblesním interiéru BOMMA Ateliéru s originálním vybavením ze začátku 20. století si můžete vyzkoušet vlastnosti všech nabízených materiálů Lejaan, na vlastní oči si ověřit odstíny jednotlivých barev i možnosti jejich vzájemného kombinování. Výsledné přání lze na místě objednat s 10% slevou, dopravou zdarma včetně vánočního dárkového balení.

Poprvé jsou v našem showroomu k vidění nové kolekce svítidel Ama, Buoy a Divina, které jsme letos představili na milánském veletrhu Euroluce. Nechybí ani křišťálové dopňky naší sesterské značky Rückl. 

Otevírací doba:

28.11. – 17.12. od 11:00 do 19:00
Spálená 82/4
110 00, Praha 1

Zjistěte více na Lejaan.cz

.

Store map

store locator

Naše výrobky najdete v obchodech po celém světě.

najít nejbližší obchod