arrow-btnarrow-downcheckconfigurator-arrowconfigurator-deletedotdownload-filedownloadfacebookfilehearticon-text-1icon-text-2icon-text-3icon-text-4icon-text-5icon-text-6icon-text-7icon-text-8instagramlinkedinlocator-circles-desktoplocator-circleslocator-pinminusopen-arrowpinterestplayplussearchselection-checksubmitticktooltip-openyoutube
BOMMA_Buoy_collection_Václav_Mlynar

BOMMA na 3daysofdesign

Nové kolekce v showroomu
Anker & Co

Festival 3daysofdesign se letos koná již podesáté v dánské Kodani. Přijďte navštívit showroom společnosti Anker & Co od 7. do 9. června 2023 a objevte naše nové vybrané světelné kolekce – Divina, Buoy a DeCastelli X Pyrite. Jsme hrdí na to, že se zde můžeme prezentovat mezi dalšími značkami, jako jsou Wästberg, Catellani & Smith a další.

Meet & Greet Václav Mlynář

V rámci festivalu se bude možné setkat s naším kreativním ředitelem Václavem Mlynářem, který 9. června od 9:30 do 11:00 v showroomu Anker & Co představí nové kolekce Bomma. Přijďte si poslechnout fascinující příběh ruční výroby svítidel a proces vývoje nových kolekcí.

navštivte nás
Anker & Co showroom
Dampfærgevej 13
2100 Kodaň, Dánsko

7–9 června 2023
Otevírací doba: 9:00 – 18:00

Budeme rádi, když se k nám na setkání připojíte. Pokud se však do Kodaně ve dnech konání festivalu nedostanete, naše svítidla budou i po skončení 3daysofdesign součástí showroomu Anker & Co v běžné expozici.

Pro více informací navšivte ankerco.com nebo 3daysofdesign.com

Těšíme se na brzké shledání! 

 

v případě zájmu o schůzku nás prosím kontaktujte níže: 

Aneta Marynčáková

Aneta Marynčáková

Senior Sales Manager a.maryncakova@bomma.cz, +420 607 015 177

Store map

store locator

Naše výrobky najdete v obchodech po celém světě.

najít nejbližší obchod