arrow-btnarrow-downcheckconfigurator-arrowconfigurator-deletedotdownload-filedownloadfacebookfilehearticon-text-1icon-text-2icon-text-3icon-text-4icon-text-5icon-text-6icon-text-7icon-text-8instagramlinkedinlocator-circles-desktoplocator-circleslocator-pinminusopen-arrowpinterestplayplussearchselection-checksubmitticktooltip-openyoutube

Preview nových kolekcí

Bomma_02032023_388_retJP02

Nové kolekce svítidel

Objevte nové křišťálové kolekce svítidel Ama, Buoy, Divina a speciální edici De Castelli X Pyrite 

Objevte nejnovější kolekce BOMMA, které vynikají osobitým designem, výjimečnou kvalitou skla a představují to nejlepší ze sklářského řemesla. BOMMA také představuje speciální edici svítidla ve spolupráci s italským výrobcem De Castelli. Proměňte své interiéry ručně vyráběnými křišťálovými svítidly. 

Buoy kolekce

Zářivý přístav dne i noci  

Bóje svým světlem symbolizují bezpečpřístav a jsou spolehlivým průvodcem všech cest. Autor kolekce, kreativní ředitel BOMMA Václav Mlynář, našel inspiraci právě v symbolice a tvaru bójí. BUOY hledají balanc mezi klasickým svítidlem a světelným objektem, pohybují se na hranici mezi sochou a produktovým designem,“ vysvětluje autor. Tato ručně foukaná křišťálová kolekce dominuje nejen svými monumentálními rozměry, ale i unikátním světelným zdrojem. Design svítidel vzdává hold raným geometrickým kolekcím BOMMA. Tóny skla navazují na minimalistickou formu svítidla – cestu tmou vám ukáže křišťálově jasná čirá, rafinovaný kouřový gradient či něžný opálový závoj. Unikátními dělá svítidla také technika ručního foukání. Díky velkolepým rozměrům, jsou při jejich výrobě potřeba hned šestery lidské ruce, které zajišťují, že vás bude svítidlo vždy znovu fascinovat svou dokonalostí.  
 
Objevit Buoy kolekci
 

Ama kolekce

Perly z hlubin tajemného moře 

Název kolekce Ama odkazuje na perly, konkrétně na japonské lovkyně perel zvané Ama. Svítidla z nové kolekce AMA vizuálně evokují křehké schránky perlorodek, v nichž vzniká po staletí ceněný poklad – perly. Svítidla jsou tvořena stylizovanou mušlí z broušeného křišťálu, která chrání světelný zdroj z LED čipů ukrytých v kulaté žárovce s perleťovým leskem. Každá skleněná část je vyrobena speciální sklářskou technikou. Během dvou dnů se sklo zahřívá a postupně se vlastní vahou taví do připravené kónické formy. Svítidla Ama jsou navržena v otevřeném i uzavřeném provedení. Fungují jako jednotlivé solitéry, skvěle se ovšem uplatní i ve skupinách evokující přirozené seskupení mušlí v moři. Kreativní ředitel značky Bomma, Václav Mlynář, navrhl kolekci ve třech originálních barvách kouřové, bronzové matné a křišťálově matné. Ponořte se s Amou do hlubin elegantních interiérů. 
 
Objevit kolekci Ama

Divina kolekce

Lehký dotek božství, transformovaný do výrazných barev.  

Nadčasový koncept ideálního geometrického tvaru z křišťálu v kombinaci s jemným dotekem barevného gradientu. Obdobný koncept využili autoři z designérského studia DECHEM již v předchozí kolekci Phenomena. Na rozdíl od svítidel Phenomena jsou svítidla Divina menší a vhodnější do intimních interiérů. Divina je ideální pro použití nad psacím nebo jídelním stolem. Světelný zdroj je umístěn ve spodní části válcové montury a dodává tak přímé světlo. Rafinované barevné přechody svítidla mu propůjčují auru nadčasových snových světů a zároveň zůstávají vizuálně výrazné. Krom dokonalého tvaru se kolekce Divina vyznačuje širokou nabídkou barev od čiré přes červeno-oranžovou po kouřovou.  
 
Objevit kolekci Divina

De Castelli X Pyrite

Speciální edice ohnivého kamene 

Sošné struktury minerálů a perfektně hladký povrch nerostů patří mezi vzácné poklady samotného nitra země. V kombinaci s originální strukturou kovu vytváří dokonalá díla inspirovaná přírodou. BOMMA a italská značka De Castelli společně představují svítidla z kolekce PYRITE ve speciální edici. Obě značky vynikají důrazem na ruční výrobu se zachováním nejvyšších standardů kvality. To se propisuje také do nové mosazné úpravy svítidel PYRITE, jejichž podoba vychází z pyritu – zlatého kamene ve tvaru dokonalé krychle. Povrch ručně foukané křišťálové krychle je ze tří stran nově obalen speciálním mosazným prvkem v barevném provedení DeOpale. Díky ruční oxidaci získává toto precizní mosazné kování jedinečné chromatické efekty. Světelné hry ohnivého opálu nabývají živých a jasných záblesků, které se organicky proměňují do duhových tónů červené a oranžové. V této originální mosazné úpravě DeOpale od společnosti De Castelli jsou svítidla k dispozici jak v malé, tak ve své větší variantě.  
 
Objevit De Castelli X Pyrite

Objevte nové kolekce svítidel

Store map

store locator

Naše výrobky najdete v obchodech po celém světě.

najít nejbližší obchod