arrow-btnarrow-downcheckconfigurator-arrowconfigurator-deletedotdownload-filedownloadfacebookfilehearticon-text-1icon-text-2icon-text-3icon-text-4icon-text-5icon-text-6icon-text-7icon-text-8instagramlinkedinlocator-circles-desktoplocator-circleslocator-pinminusopen-arrowpinterestplayplussearchselection-checksubmitticktooltip-openyoutube
Bomma_02112022_237_retJP02


Václav Mlynář


Václav Mlynář

Od roku 2017 je Václav Mlynář kreativním ředitelem sklárny Bomma. Jeho práce spočívá v kurátorství nové kolekce, vyhledávání nových spoluprací, dohledu nad všemi kreativními výstupy a společně s týmem Bommy určování směru, kterým se bude ubírat.

Václav je designér, kreativní ředitel a majitel studia v Praze. Má mezinárodní zkušenosti ze studií a práce v České republice, USA, Dánsku a Londýně. Magisterský titul v oboru produktový design získal na Royal College of Art v Londýně a na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze. V letech 2011-2020 vedl Václav spolu s Jakubem Pollágem oceňované studio produktového designu deFORM. V roce 2020 se Václav soustředil na vedení svých produktových studií VM, ateliéru prostorové/interiérové architektury MONUMENT Office. Od roku 2019 Václav vyučuje produktový design na NC State University v Praze.

Prozatím Václav pro společnost BOMMA designoval kolekce mussels, ama a buoy.

mussels

Křišťálově čirá voda zrcadlící se na povrchu dokonalých mušlí

read more
AMA_new_collection_BOMMA_ph_Chum_detail

ama

Perly z hlubin tajemného moře

Bomma_02032023_388_retJP02

buoy

Soukromý přístav zářící ve dne v noci 

Store map

store locator

Naše výrobky najdete v obchodech po celém světě.

najít nejbližší obchod