arrow-btnarrow-downcheckconfigurator-arrowconfigurator-deletedotdownload-filedownloadfacebookfilehearticon-text-1icon-text-2icon-text-3icon-text-4icon-text-5icon-text-6icon-text-7icon-text-8instagramlinkedinlocator-circles-desktoplocator-circleslocator-pinminusopen-arrowpinterestplayplussearchselection-checksubmitticktooltip-openyoutube
bomma_collection_orbital_cover_new

orbital

Odvážné překračování oběžných drah

o kolekci

Pronikavě důmyslný design ručně foukaných skleněných čoček z masivního křišťálu, které spojuje leštěný kovový prstenec, nabízí z každého úhlu jiné, fascinující vizuální zážitky. Unikátní světelné objekty v měsíční čiré, pastelové růžové, polární bílé a tajemně černé barvě dodávají prostoru naprosto magickou atmosféru.

závěsná svítidla
nástěnná & stropní svítidla
stolní svítidla
podlahová svítidla

JAKUB POLLÁG AND VÁCLAV MLYNÁŘ

Václav a Jakub patří k pozoruhodné vlně mladých designérů s mezinárodními zkušenostmi. Oba vystudovali UMPRUM v Praze a Royal College of Art v Londýně. V letech 2011-2020 společně pracovali ve Studiu deFORM a vytvořili některé z nejúspěšnějších kolekcí Bomma. Nyní každý z nich vede své vlastní studio. Od roku 2017 je Václav Mlynář kreativním ředitelem společnosti Bomma.

Store map

store locator

Naše výrobky najdete v obchodech po celém světě.

najít nejbližší obchod