arrow-btnarrow-downcheckconfigurator-arrowconfigurator-deletedotdownload-filedownloadfacebookfilehearticon-text-1icon-text-2icon-text-3icon-text-4icon-text-5icon-text-6icon-text-7icon-text-8instagramlinkedinlocator-circles-desktoplocator-circleslocator-pinminusopen-arrowpinterestplayplussearchselection-checksubmitticktooltip-openyoutube
hm

hex table

Šestiúhelník, z něhož se rodí křišťál

o kolekci

Stolky HEX našly inspiraci v perfektní šestiúhelníkové soustavě horského křemene – materiálu, ze kterého se rodí křišťál. Jednotlivé odstíny odrážejí barevnou variabilitu přírodního křišťálu. Dokonalý tvar definovaný svou vlastní krystalizací je předurčen k vytváření celé řady kompozic.

bomma_designers_portrait_studio_deform

JAKUB POLLÁG AND VÁCLAV MLYNÁŘ

Mezi lety 2011-2020 působili designéři Jakub Pollág a Václav Mlynář v kreativním studiu DeForm.
Mezinárodní studio deFORM se zaměřovalo na produktový design, kreativní instalace a architekturu. Designéři ho založili už během svých studií na pražské Vysoké škole umělecko-průmyslové a londýnské Royal College of Art. Od té doby získalo studio deFORM mnoho ocenění a spolupracovalo s řadou prominentních klientů u nás i v zahraničí. Pro své realizace hledalo studio deFORM vždy nová a inovativní řešení, ať už se jednalo o komerční zakázky, nebo nezávislé kreativní projekty.
V současné době pracuje každý z designérů sám ve svém studiu.
Václav Mlynář působí od roku 2017 jako kreativní ředitel značky Bomma.

produkty
Store map

store locator

Naše výrobky najdete v obchodech po celém světě.

najít nejbližší obchod