arrow-btnarrow-downcheckconfigurator-arrowconfigurator-deletedotdownload-filedownloadfacebookfilehearticon-text-1icon-text-2icon-text-3icon-text-4icon-text-5icon-text-6icon-text-7icon-text-8instagramlinkedinlocator-circles-desktoplocator-circleslocator-pinminusopen-arrowpinterestplayplussearchselection-checksubmitticktooltip-openyoutube
BOMMA_Ama_collection

Kolekce Ama vyhrála ADA23

Svítidla Ama vyhrála Archiproducts Design Award 2024

S potěšením oznamujeme, že naše kolekce svítidel Ama, kterou navrhl Václav Mlynář, kreativní ředitel BOMMA, je mezi vítězi v kategorii osvětlení v mezinárodně uznávané soutěži Archiproducts Design Awards. Jedná se o třetí vítězství našich kolekcí křišťálového osvětlení v řadě. V loňském roce jsme zvítězili s kolekcí Metamorphosis a předloni s kolekcí Pyrite. Rádi bychom poděkovali za takové uznání.

Svítidla z kolekce AMA vizuálně evokují křehké schránky perlorodek, v nichž vzniká po staletí velice ceněný poklad – perly. Citlivě broušené sklo ve svém středu ukrývá perlu v podobě světelného zdroje, a k perlám odkazuje také název kolekce vycházející z označení japonských lovkyň perel. 

.

ama

Prozkoumejte všechny barevné varianty kolekce Ama 

možnosti produktu
Store map

store locator

Naše výrobky najdete v obchodech po celém světě.

najít nejbližší obchod