arrow-btnarrow-downcheckconfigurator-arrowconfigurator-deletedotdownload-filedownloadfacebookfilehearticon-text-1icon-text-2icon-text-3icon-text-4icon-text-5icon-text-6icon-text-7icon-text-8instagramlinkedinlocator-circles-desktoplocator-circleslocator-pinminusopen-arrowpinterestplayplussearchselection-checksubmitticktooltip-openyoutube
BOMMA_Studio_Salaris_Mussels_euroluce

BOMMA na Salone del Mobile 2023

rozmanité barvy

odvážný design

výrazná atmosféraZažijte krásu křišťálového osvětlení BOMMA v interiérech od italského Studia Salaris. BOMMA představuje na Euroluce 2023 čtyři nové kolekce a jeden produkt ve speciální edici spolu s novým konceptem stánku na ploše 250 m2. Studio Salaris navrhlo stánek tak, aby svítidla vynikla v kontrastu výrazných barev a zároveň aby návštěvník měl možnost objevit variabilitu použití svítidel v interiéru. Nechte se oslnit velkolepou světelnou instalací i menšími kompozicemi na Euroluce 2023.

 

18 – 23 Duben 2023
Hala 13, stánek č.211
Salone del Mobile – Euroluce 2023, Fiera Milano

Designová svítidla BOMMA dokáží v interiéru vytvořit výrazný dojem: jiskru radosti, dotek hravosti nebo moment úžasu, často díky svým impozantním rozměrům. „Vnímám naše svítidla jako nadčasová téměř skulpturální díla, která překračují trendovost a zůstanou i v budoucnu stejně dech beroucí jako jsou dnes. To jsme chtěli promítnout do našeho stánku na Euroluce 2023 a ve vizuálech od Studio Salaris,“ říká Václav Mlynář.

„Chtěli jsme vytvořit výrazný dojem pomocí zajímavých barev, které podtrhnou naše osvětlení a dájí mu vyniknout. To byl jeden z důvodů, proč jsme se rozhodli spojit se se Studiem Salaris jako designéry stánku. Líbí se nám jejich estetika a cit pro detail. Koncept vychází z našeho BOMMA Atelieru, jedinečného showroomu v srdci Prahy."

Václav Mlynář, Kreativní Ředitel BOMMA

Přijďte se ponořit do osobité atmosféry BOMMA a prozkoumejte nové kolekce

BOMMA představuje nové kolekce Buoy, Ama, Divina a jeden produkt ve speciální edici De Castelli X Pyrite. Kolekce vynikají osobitým designem, výjimečnou kvalitou skla a představují to nejlepší ze sklářského řemesla. Všechny novinky budou k vidění na stánku. Prozkoumat nové kolekce svítidel.

Studio Salaris je kreativní studio sídlící v Miláně. Studio Salaris klade důraz na detail a kombinování materiálu a barev. Studio Salaris spolupracovalo s mnoha předními italskými i světovými značkami.

Karolína Makovská

Karolína Makovská Sales Manager

+420 607 021 569

k.makovska@bomma.cz

kontaktujte nás

Kontaktujte našeho obchodníka pro Váš region a domluvte si schůzku v Miláně. Navštivte nás na stánku č. 211 v Hale 13. 

partneři

studio-salaris-logo
Decastelli
vitra
Logo_JPG_TON_MKT_black_1_2017
cigierre
ligne-roset
kutnia (2)
master-and-master-logo
agapecasa
logo-dark
polstrin
Store map

store locator

Naše výrobky najdete v obchodech po celém světě.

najít nejbližší obchod