arrow-btnarrow-downcheckconfigurator-arrowconfigurator-deletedotdownload-filedownloadfacebookfilehearticon-text-1icon-text-2icon-text-3icon-text-4icon-text-5icon-text-6icon-text-7icon-text-8instagramlinkedinlocator-circles-desktoplocator-circleslocator-pinminusopen-arrowpinterestplayplussearchselection-checksubmitticktooltip-openyoutube
BOMMA Euroluce 23 Salone del mobile

BOMMA na Salone del Mobile 2023

Děkujeme za návštěvu naší expozice v rámci Salone del MobileKřišťálová ručně foukaná svítidla, výrazné interiéry a jedinečná atmosféra se snoubila v novém konceptu expozice navržené pro Euroluce 2023 italským Studiem Salaris. BOMMA prezentovala téměř všechny své kolekce včetně čtyř novinek – AMA, BUOY, DIVINA, speciální edici DE CASTELLI X PYRITE i originální konstelace. 

BOMMA na veletrhu Euroluce 2023 představila nejen nové kolekce, ale i nový koncept prezentace, který navrhlo italské Studio Salaris. Rozmanité barvy, odvážný design a výjimečný osobitý styl. Výstavní prostor na Euroluce byl rozdělen do několika různých částí prezentující variabilitu využití BOMMA svítidel. Těžištěm prostoru byla impozant instalace sestávající z 300 křišťálových kusů, jež zaujala návštěvníky svou monumentalitou, která otevírá brány do světa fantazie.  

Menší místnosti po obvodu naopak prezentovaly svítidla v rozmanitých typech interiérů. Pomocí výrazných barev a dramatického osvětlení vytvářejí jednotlivé skupiny místností v kombinaci se světly a nábytkem dojem scénografického designu. Studio Salaris vyvinulo koncept tak, aby si návštěvníci veletrhu mohli vyzkoušet škálu možností, jakou svítidla BOMMA nabízejí. „Architektura expozice je na první pohled jednoduchá a geometrická, téměř minimalistická,“ popisuje koncept Studio Salaris, „uvnitř se naopak rozehrává úplně jiný svět, který návštěvníci postupně objevují. Jednotlivé vnitřní prostory se organicky prolínají a generují množství průhledů, které vždy sofistikovaně rámují produkty.“ 

„Chtěli jsme vytvořit výrazný dojem pomocí zajímavých barev, které podtrhnou naše osvětlení a dájí mu vyniknout. To byl jeden z důvodů, proč jsme se rozhodli spojit se se Studiem Salaris jako designéry stánku. Líbí se nám jejich estetika a cit pro detail. Koncept vychází z našeho BOMMA Atelieru, jedinečného showroomu v srdci Prahy."

Václav Mlynář, Kreativní Ředitel BOMMA

Nové kolekce svítidel

BOMMA představila nové kolekce Buoy, Ama, Divina a jeden produkt ve speciální edici De Castelli X Pyrite. Kolekce vynikají osobitým designem, výjimečnou kvalitou skla a představují to nejlepší ze sklářského řemesla. Prozkoumat nové kolekce svítidel.

ama

Perly z hlubin tajemného moře

číst více

buoy

Zářivý přístav dne i noci

číst více

divina

Lehký dotek božského, transformovaný do výrazných barev 

číst více

De Castelli x Pyrite

Speciální edice ohnivého kamene

číst více

Studio Salaris je kreativní studio sídlící v Miláně. Studio Salaris klade důraz na detail a kombinování materiálu a barev. Studio Salaris spolupracovalo s mnoha předními italskými i světovými značkami.

partneři

studio-salaris-logo
Decastelli
Logo_JPG_TON_MKT_black_1_2017
ligne-roset
kutnia (2)
master-and-master-logo
agapecasa
logo-dark
polstrin
POTOCCO_LOGO
Pedrali_logo_wikipedia
DAINELLI STUDIO_LOGO
LOGO-FC [Convertito] nero
somaschini_logo
bross logo
cigierre
Store map

store locator

Naše výrobky najdete v obchodech po celém světě.

najít nejbližší obchod