arrow-btnarrow-downcheckconfigurator-arrowconfigurator-deletedotdownload-filedownloadfacebookfilehearticon-text-1icon-text-2icon-text-3icon-text-4icon-text-5icon-text-6icon-text-7icon-text-8instagramlinkedinlocator-circles-desktoplocator-circleslocator-pinminusopen-arrowpinterestplayplussearchselection-checksubmitticktooltip-openyoutube
dew_drops_crystal_lighting_collection_vegan_leather_bomma_boris_klimek1-2

Boris
Klimek

Boris Klimek

Boris Klimek vystudoval zlínský Ateliér produktového a konceptuálního designu Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze. Během studia absolvoval stáž v Anglii /Sheffield Hallam University, Sheffield/, na Slovensku /Vysoká škola
výtvarných umění, Bratislava/ či v pražském Ateliéry produktového designu vedeného designéry Michalem Froňkem a Janem Němečkem /Olgoj Chorchoj/. Boris získal řadu ocenění v oblasti designu. V současné době působí v Praze, kde se věnuje produktovému a interiérovému designu. Ve své tvorbě se snaží o hledání určitých konceptuálních přesahů, hry a příběhů. Snaží se, aby byl jeho design nejen funkční, ale především poetický, hravý a schopný podnítit lidskou fantazii a emoce.

Boris Klimek designoval pro značku BOMMA kolekci PebblesDew Drops  

Oblázky připomínají výjimečné okamžiky nebo oblíbená místa. Jejich rozmanité tvary a barvy inspirovaly hravou kolekci BOMMA, která vás vyzývá k vyjádření vaší kreativity.

Kolekce Dew Drops byla vytvořena s cílem zachytit prchavou krásu jitřní rosy, která ulpívá na stéblech trávy. Toto kouzlo se nám podařilo přenést do zhmotnění zdánlivě nehmotného s lehkostí a půvabem.

dew drops

Fascinující krása přírody na stéblech trávy 

dozvědět se více

pebbles

Uchování drahocených vzpomínek 

dozvědět se více
Store map

store locator

Naše výrobky najdete v obchodech po celém světě.

najít nejbližší obchod