arrow-btnarrow-downcheckconfigurator-arrowconfigurator-deletedotdownload-filedownloadfacebookfilehearticon-text-1icon-text-2icon-text-3icon-text-4icon-text-5icon-text-6icon-text-7icon-text-8instagramlinkedinlocator-circles-desktoplocator-circleslocator-pinminusopen-arrowpinterestplayplussearchselection-checksubmitticktooltip-openyoutube
Flare_staircase_19pcs_archi CGI


Ota
Svoboda

Ota Svoboda

Po studiu na sklářské škole v Novém Boru byl Ota Svoboda členem designérského dua Born in Bor. V roce 2013 Ota Svoboda nastoupil do společnosti Bomma. Jako mimořádně zručný a nadaný se brzy stal vedoucím vývoje produktů a hlavním interním hybatelem vývoje nového designu. Podílel se na technologickém pokroku každé kolekce. Své tvůrčí vize kombinuje se sklářským řemeslem a technologickým know-how. 

Ota Svoboda designoval pro značku BOMMA kolekci SoapSoap mini 

Při osvětlení se kovový lesk jeho povrchu mění na duhový a průsvitný a odhaluje tak jeho krystalický charakter. Celá kolekce je vyrobena technikou ručního foukání bez formy. Zdánlivě dokonalá kapka roztaveného skla tak získává jedinečný tvar i jedinečné barevné spektrum. Mezi hlavní přednosti kolekce Soap patří možnosti vytvářet působivé kompozice z většího počtu jednotlivých svítidel nebo kombinovat jejich barevné provedení.

soap

Magická hra odlesků 

dozvědět se více

soap mini

Magická hra odlesků 

dozvědět se více
Store map

store locator

Naše výrobky najdete v obchodech po celém světě.

najít nejbližší obchod