arrow-btnarrow-downcheckconfigurator-arrowconfigurator-deletedotdownload-filedownloadfacebookfilehearticon-text-1icon-text-2icon-text-3icon-text-4icon-text-5icon-text-6icon-text-7icon-text-8instagramlinkedinlocator-circles-desktoplocator-circleslocator-pinminusopen-arrowpinterestplayplussearchselection-checksubmitticktooltip-openyoutube

BOMMA proměňuje interiéry pomocí ručně vyráběného designového osvětlení, které vytváří jedinečnou atmosféru v každém prostoru – od nápadných solitérů a instalací po decentní ambientní světla. Coby přední česká sklářská značka BOMMA neustále překračuje hranice sklářství.

  • výjimečný
    design
  • mistrovské
    řemeslo
  • inovativní
    technologie

kolekce

svítidel

Ručně vyráběná svítidla BOMMA v sobě propojují současný design, mistrovské řemeslo a oddanost kvalitě. Navržena tak, aby vytvářela jedinečnou atmosféru v každém interiéru. 

Dozvědět se více

světelné

konstelace

od menších kompozic až po impozantní světelné instalace, vybrané kolekce dávají tvůrcům, architektům a designérům svobodu promítnout své nejodvážnější vize ve skutečnost a přetvářet tak interiéry.

Dozvědět se více

bomma

atelier

V kubistickém domě Diamant v historickém centru Prahy se nachází BOMMA Atelier, místo pro setkávání profesionálů a milovníků designu, kde jsou na jednom místě prezentovány všechny kolekce svítidel BOMMA.

Dozvědět se více

novinky

starší
project1

sklářská výroba

Kromě svítidel vyrábí BOMMA křišťál na míru pro luxusní mezinárodní značky a dodává vybraným partnerům komponenty, které nemohou vyrobit ve vlastních sklárnách. Kontaktujte nás v případě zájmu o zakázkovou výrobu skla.

Dozvědět se více
project 2

bomma
cullet

Bomma cullet je výjimečně čiré studiové sklo navrženo a vytvořeno českými skláři. Materiál je určen k širokému použití od foukání skla až po lisování ve formě.

Dozvědět se více
Store map

store locator

Naše výrobky najdete v obchodech po celém světě.

najít nejbližší obchod