arrow-btnarrow-downcheckconfigurator-arrowconfigurator-deletedotdownload-filedownloadfacebookfilehearticon-text-1icon-text-2icon-text-3icon-text-4icon-text-5icon-text-6icon-text-7icon-text-8instagramlinkedinlocator-circles-desktoplocator-circleslocator-pinminusopen-arrowpinterestplayplussearchselection-checksubmitticktooltip-openyoutube
 • BOMMA_Stellar_dust_lighting_detail_2

  Nové svítidlo Stellar Dust

  Objevte kosmickou tapisérii nesoucí světlo prostorem
 • Constellation_wall_Lens_Bomma

  Nové nástěnné lampy

 • BOMMA_Flare_collection_lighting_black

  Nová svítidla Flare

 • bomma_stand_lightbuilding_ph_ulehla

  BOMMA na Light&Building 2024

 • dew_drops_crystal_lighting_collection_vegan_leather_bomma_boris_klimek_detail_Chum-2

  BOMMA na Architect@work, Belgie

  29–30 Května 2024
  BOMMA jako oficiální lighting partner!

BOMMA proměňuje interiéry pomocí ručně vyráběného designového osvětlení, které vytváří jedinečnou atmosféru v každém prostoru – od nápadných solitérů a instalací po decentní ambientní světla. Coby přední česká sklářská značka BOMMA neustále překračuje hranice sklářství.

 • výjimečný
  design
 • mistrovské
  řemeslo
 • inovativní
  technologie

kolekce

svítidel

Ručně vyráběná svítidla BOMMA v sobě propojují současný design, mistrovské řemeslo a oddanost kvalitě. Navržena tak, aby vytvářela jedinečnou atmosféru v každém interiéru. 

Dozvědět se více

světelné

konstelace

od menších kompozic až po impozantní světelné instalace, vybrané kolekce dávají tvůrcům, architektům a designérům svobodu promítnout své nejodvážnější vize ve skutečnost a přetvářet tak interiéry.

Dozvědět se více

bomma

atelier

V kubistickém domě Diamant v historickém centru Prahy se nachází BOMMA Atelier, místo pro setkávání profesionálů a milovníků designu, kde jsou na jednom místě prezentovány všechny kolekce svítidel BOMMA.

Dozvědět se více

novinky

starší
project1

sklářská výroba

Kromě svítidel vyrábí BOMMA křišťál na míru pro luxusní mezinárodní značky a dodává vybraným partnerům komponenty, které nemohou vyrobit ve vlastních sklárnách. Kontaktujte nás v případě zájmu o zakázkovou výrobu skla.

Dozvědět se více
project 2

bomma
cullet

Bomma cullet je výjimečně čiré studiové sklo navrženo a vytvořeno českými skláři. Materiál je určen k širokému použití od foukání skla až po lisování ve formě.

Dozvědět se více
Store map

store locator

Naše výrobky najdete v obchodech po celém světě.

najít nejbližší obchod