arrow-btnarrow-downcheckconfigurator-arrowconfigurator-deletedotdownload-filedownloadfacebookfilehearticon-text-1icon-text-2icon-text-3icon-text-4icon-text-5icon-text-6icon-text-7icon-text-8instagramlinkedinlocator-circles-desktoplocator-circleslocator-pinminusopen-arrowpinterestplayplussearchselection-checksubmitticktooltip-openyoutube
BOMMA-new-mussels-colelction-ph-Chum

nová kolekce mussels

Kolekce svítidel bomma jsou navrženy tak, aby vnášely do prostoru emoce, potěšení a krásu, a spojují v sobě moderní design, tradiční řemeslné zpracování a oddanost kvalitě. Kolekce svítidel bomma jsou navrženy tak, aby do prostoru vnesly emoce, potěšení a krásu, a kombinují moderní design, tradiční řemeslné zpracování a oddanost kvalitě.

  • výjimečný
    design
  • mistrovské
    řemeslo
  • inovativní
    technologie

kolekce

svítidel

svítidla bomma jsou navržena tak, aby vnesla silnou emoci a krásu do každého interiéru. svítidla kombinují moderní design, tradiční řemeslo a oddanost kvalitě.

Dozvědět se více

světelné

konstelace

od menších kompozic až po obrovské instalace, vybrané kolekce bomma dávají tvůrcům, architektům a designérům svobodu promítat své nejodvážnější vize ve skutečnost a přetrvářet tak interiéry.

Dozvědět se více

bomma

atelier

V kubistickém domě Diamond House v historickém centru Prahy se nachází BOMMA Atelier, nově vytvořené centrum pro setkávání profesionálů a milovníků designu, kde jsou na jednom místě prezentovány všechny kolekce svítidel BOMMA.

Dozvědět se více
project1

sklářská výroba

nejmodernější vybavení sklárny bomma umožňuje našim mistrům řemeslníkům neustále posouvat hranice sklářství. Všechny naše křišťálové kusy jsou ručně vyráběné a balancují na hranici toho, co je lidsky a technicky možné.

Dozvědět se více
project 2

bomma
cullet

bomma cullet je výjimečně čiré studiové sklo navrženo a vytvořeno českými skláři. materiál je určen k širokému použití od foukání skla až po lisování ve formě.

Dozvědět se více

novinky

starší
Store map

store locator

Naše výrobky najdete v obchodech po celém světě.

najít nejbližší obchod